Аксесуари для дров’яних купелей

Аксесуари для дров'яних купелей

Ваша купіль на дровах з гідромассажним ефектом – це місце, де ви можете розслабитися, насолодитися користю для здоров’я і відмінно провести час з сім’єю і друзями. Варто розуміти, що для максимально ефективного використання будь-якого джакузі вам просто необхідні відповідні аксесуари, які зроблять вашу гідромасажну ванну несхожою на інші.

Всі аксесуари для купелей можна умовно розділити на функціональні та розважальні. Функціональні аксесуари для гідромасажних ванн роблять використання вашої купелі максимально ефективним і комфортним. До них відносять:

  • Кришка купелі.

Важливий елемент, який допомагає економити енергію при нагріванні води, підтримує постійну температуру і захищає резервуар від бруду і дощу. Врахуйте, що якщо нагрівати воду в закритій гідромасажною ванні, процес нагрівання прискориться на 30-40%. Також вода під кришкою буде теплою до 3-4 днів, якщо використовувати відразу пенополиуретановие кришки. Використовуйте утеплений чохол і витрачайте мінімум енергії на купання на відкритому повітрі.

  • Електронагрівач 3кВт.

Це більш ефективне рішення, яке скорочує час нагрівання і витрати на електроенергію. Додатковий електронагрівач допоможе швидко нагріти воду для комфортної температури взимку навіть при сильному морозі. Врахуйте, що використання нагрівача дозволяє збільшувати температуру води приблизно на 1-3 ° C в годину.

  • Кварцовий фільтр.

Забезпечує необхідний рівень чистоти води у вашій купелі. Очищає воду і видаляє з неї забруднення, жири, продукти життєдіяльності людини. Додатково до фільтру можна використовувати хімічні засоби дезінфекції.

Скіммер – корисний аксесуар, який легко видаляє листя, комах і більш дрібні частинки з води гідромасажною ванни, допомагаючи підтримувати купіль в чистоті і порядку. Також зверніть увагу на димохід, який повинен бути оснащений захистом від опіків (актуально, якщо у вас є маленькі діти).

Підголівники, полки для напоїв і їжі, сходинки також можна віднести до функціональних аксесуарів. Розважальні аксесуари – це, перш за все, додаткова світлодіодне підсвічування, влагозащищенная акустика, а також оснащення купелі гідромасажними форсунками.

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок