Геотермальний курорт у вас вдома

Геотермальний курорт у вас вдома

Купіль на дровах – винахід, якому вже кілька сотень років. Сьогодні сучасні технології та екологічно безпечні матеріали дозволили створити унікальні за своїми характеристиками СПА-комплекси, що відрізняються компактністю, автономністю і приносять користь для організму в будь-якому віці.

Якщо ви бажаєте в найкоротші терміни облаштувати на задньому дворі свого будинку, на дачі або в котеджі інноваційний за своїми параметрами і характеристикам “СПА-курорт”, компанія FinSpa завжди буде рада прийти на допомогу.

Купелі на дровах з пічним нагрівом води, виготовлені в різних форматах, розмірах і комплектації, дозволять вам облаштувати особисте геотермальне “джерело здоров’я” з мінімальними витратами часу та грошей. Подібні СПА-конструкції широко затребувані на багатьох курортах по всьому світу, причому їх популярність не слабшає з кожним роком.

Користь та універсальність

Купелі на дровах корисні в будь-якому віці, при цьому організм піддається “щадному” впливу і мінімальним навантаженням. Екстремальні температури і високу вологість в сауні або лазні, які для багатьох людей неприпустимі за медичними протипоказаннями, тут не зустріти.

Вода нагрівається до температури 38-40°, і цього цілком достатньо для розкриття корисних властивостей ефірних олій та лікувальних трав, які зазвичай додаються в купелі. Використовувати подібні конструкції можна протягом всього року, що дуже зручно.

Час підготовки до роботи становить всього 2-3 години. Якщо ви чекаєте гостей або друзів, купіль не потребує особливої уваги та зусиль. Досить набрати воду і закласти дрова – однієї закладки вистачає на кілька годин підтримки оптимальної температури.

Переваги купелі на дровах очевидні:

  • використання екологічно безпечних матеріалів, що не виділяють шкідливих речовин при нагріванні;
  • зміцнення імунітету;
  • покращення стану серця та судин;
  • стимуляція кровообігу;
  • омолодження шкіри;
  • зняття стресу та боротьба із безсонням.

Купелі мають виражену терапевтичну дію, а також допомагають при ревматизмі та інших хронічних захворюваннях.

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок