Користь від SPA-процедур після занять у тренажерному залі

Користь від SPA-процедур після занять у тренажерному залі

Фізичні навантаження загрожують утворенням молочної кислоти та болями в м’язах. Дискомфорт від крепатури однаково знайомий новачкам і професіоналам. Але якщо перші вважають за краще просто зазнати неприємних відчуттів, то досвідчені атлети активно використовують «банні» процедури. Сьогодні при кожному серйозному фітнес-клубі є SPA-центр, де можна відновитись після навантажень. Окрім традиційної сауни, популярна також і лазня-бочка з купеллю. Це м’якший, зате «глибинний» спосіб релаксації м’язового каркаса. Ми розповімо, як облаштувати таку зону на своїй присадибній ділянці або на терасі біля будинку.

Спа-басейн на дровах – реабілітація після тренувань та потужне оздоровлення

М’язова тканина після занять у тренажерному залі накопичує велику кількість молочної кислоти та інших токсичних продуктів людського метаболізму. Щоб уникнути больових відчуттів та зниженого настрою наступного дня – їх потрібно вивести з організму. Після силових занять багато хто використовують традиційну сауну при фітнес-центрі. Вона непогано справляється з функціями відновлення після занять спортом. А ось після кардіо така процедура може бути небезпечною для здоров’я навіть молодого та тренованого атлета.

Купель-лазня набагато м’якше впливає на тканини організму та серцево-судинну систему. Але використовувати її після кардіо-тренувань слід у кілька підходів по 10-15 хвилин, не засиджуючись одразу надовго. Для поповнення дефіциту мінералів можна використовувати ізотоніки. У будь-якому випадку рясне питво піде на користь для такої лазневої детоксикації. Крім реабілітаційного ефекту спа-купель допоможе впоратися і з іншими проблемами:

  • підвищить загальний тонус організму;
  • гармонізує роботу системи, що виводить;
  • допоможе легше подолати стрес;
  • підвищить лібідо у чоловіків та жінок;
  • налагодить сон (особливо щодо засипання).

Пандемія коронавірусу вносить корективи у звичний розпорядок тренувань та банно-реабілітаційних процедур. Зараз багато хто намагається облаштувати маленький фітнес-клуб у власному будинку. Купіль із дров’яною піччю впишеться в такий проект просто ідеально. Невелика  японська лазня офуро-фурако ,  карпатський чан  або лазня-бочка – як би не називалася ця конструкція, вона доступна кожному. У компанії FinSpa ви можете купити три моделі різних форм та розмірів. Домашнє SPA стане ще одним фактором оздоровлення та фізичного розвитку, а також приводом зібратись на душевну дружню вечірку. FinSpa дає десятирічну гарантію, може надіслати купіль Новою поштою та допомогти з самостійним монтажем. У композитній частіше можна додатково встановити гідро- та аеромасаж, фільтрацію води, LED-підсвічування.

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок