Купіль на дровах “Везувій” – нові емоції та користь для організму

Купіль на дровах “Везувій” – нові емоції та користь для організму 1

Як урізноманітнити свій відпочинок на дачі, в заміському будинку або котеджі? Що робити, якщо традиційні сауни або лазні вже “проїлися”? Як вчинити, якщо лікарі просто не рекомендують серйозних навантажень для серцево-судинної системи, проте “попаритися” все-таки хочеться?

Представляємо вашій увазі унікальну систему для релаксу і розслаблення, яку можна встановити як під відкритим небом на вулиці, так і під навісом. Якщо ви коли-небудь відвідували СПА-салон, вам не потрібно пояснювати, що таке купіль.

Недорогий Spa басейн, що працює на природному джерелі – дровах, стане відмінним рішенням. Купіль Везувій від компанії “FinSpa” – це унікальні технології та екологічні матеріали, які стоять на сторожі вашого здоров’я.

Особливості купелі на дровах “Везувій”

Купіль – це кругла чаша, покрита спеціальним композитним матеріалом. Діаметр становить 1,8 метра, що дозволяє розмістити досить комфортно до 4-6 осіб стандартної комплекції.

Конструкція купелі досить проста і містить в комплектації:

  • композитний резервуар (бочка);
  • обшивку із соснових панелей;
  • зовнішній котел на дровах, потужністю 15 кВт;
  • відвідний димохід, оснащений захисним кожухом;
  • сходинки із антиковзаючим покриттям.

Якщо стандартної комплектації вам буде недостатньо, завжди можна дозамовити додаткові опції у вигляді вбудованого підводного LED освітлення, гідромасажних форсунок, кришки для збереження тепла, системи фільтрації.

Особливості купелі на дровах “Везувій”

Чому вам варто придбати купіль на дровах? Переваги такого рішення очевидні і думки багатьох фахівців тут співпадають. Такий відпочинок сприяє зміцненню серцево-судинної системи, допомагає реально розслабитися і зняти будь-які симптоми стресу.

Стимулюється робота ниркової системи, покращується імунітет, зміцнюється кровоносна система. Насичення організму киснем сприятливо впливає на стан шкіри, омолоджуючи її. Крім того, купіль рекомендована для тих, хто “бореться” із зайвою вагою, – після декількох процедур ви помітите серйозні зрушення.

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок