Спа-басейни з гідромасажем

Якщо ви любите водні процедури на свіжому повітрі, то вуличні спа-басейни з гідромасажем і підігрівом – то, що вам потрібно!

Спа-басейн для дач і приватних будинків

Хочете відчувати себе вдома, як у найкращому готелі серед швейцарських Альп? Спа-басейн для дому перетворить ваш особистий ділянку в справжній курорт!

Для домашнього використання ідеально підійдуть спа-басейни для вулиці з колекцій NEW, PURE, SIGNATURE і MODERN. Вони розраховані на невелику кількість людей, тому стануть відмінним місцем для відпочинку в тісній компанії. А якщо у вас є дитина, то ви можете зробити йому найкращий подарунок і купити міні спа-басейн. У колекції PURE ви знайдете дитячі одномісні джакузі в барвистому оформленні з функцією аеромасажу.

Басейни з гідромасажем для вашого бізнесу

Якщо ви плануєте відкрити сауну, СПА-салон або оздоровчий центр, то вам відразу ж варто задуматися про те, щоб купити басейн з підігрівом. У бренду Passion SPAS є рішення і для корпоративного сегмента.

В першу чергу, це джакузі з колекції EXCLUSIVE. Це дійсно ексклюзивні басейни, створені для комфортних водних процедур.

Ідеальний варіант для спортивного відпочинку – купити один з спа-басейнів з категорії Swim Spa, представлених в колекції SPORT. Такі плавальні джакузі довше (до 7 м) і оснащені системою зустрічної течії. Таким чином, людина може плисти і одночасно перебувати на тому ж місці.

Звичайно, ціни на такі вуличні джакузі вище, ніж на домашні спа-басейни. Але ви швидко окупити інвестиції, якщо встановите подібний басейн. Ваші клієнти оцінять комфорт і будуть повертатися до вас знову і знову!

Ціна на джакузі безпосередньо залежить від його обсягу, кількості місць, максимального допустимого ваги та можливі варіанти. Проте в FinSpa ви зможете купити гідромасажний спа-басейн для будь-яких цілей, будь то облаштування дачної ділянки або відкриття власного міні-готелю.