Офуро та фурако — що це таке і в чому особливість цих лазень?

Офуро та фурако — що це таке і в чому особливість цих лазень?

Лазні завжди були важливою частиною культури багатьох народів. Вони не лише сприяють збереженню фізичного здоров’я, але і відіграють значущу роль в релаксації та духовному відновленні. Сучасні лазні вражають різноманіттям типів та стилів, серед яких особливе місце займають офуро та фурако — дві яскраві представниці японської культури лазень. Розгляньмо їх детальніше та дізнаємось, в чому полягає їх особливість.

Фурако: Засіб для оздоровлення та відновлення сили

Фурако — японський вид лазень, який має свої особливості та цінності. Це не лише процедура гігієни, але й особлива парова система, засіб для оздоровлення та відновлення сили. Чан фурако являє собою дерев’яну бочку, зазвичай круглої форми, у дно якої вбудована піч для підігріву води, що працює на дровах. Цей спосіб є економним, екологічним та не викидає в атмосферу шкідливі речовини.

Основною особливістю фурако є те, що вони зазвичай глибокі та невеликі за розміром. Відвідувачі лазні повністю занурюються в воду, сидячи на спеціальній лавці всередині. Вода в фурако зазвичай набирається теплою, й завдяки високій якості дерев’яних матеріалів вона швидко охолоджується до прийнятної температури. Також для оптимізації її роботи використовують спеціальну кришку, якою накривають японську бочку для купання для збереження температури у той час, коли процедури не приймаються. За японськими традиціями потрібно паритися напівсидячи таким чином, щоб серце людини розташовувалося під водою. Також рекомендується додавати різноманітні ароматні олії, мінеральні солі, концентрати відварів трав та плодів, наприклад ромашки, календули, меліси. Такий підхід до купання сприяє покращенню кровообігу, підвищенню тонусу та зміцненню імунної системи.

Ця процедура також сприяє гармонії з природою, оскільки японську баню фурако можна встановити надворі, де ви зможете насолоджуватися свіжим повітрям та природними краєвидами під час купання.

Офуро та фурако – традиційна японська лазня

Офуро: Глибока релаксація та гармонія з природою

Японська баня офуро відрізняється своєю специфікою та особливою атмосферою — це прямокутний ящик з твердої й пахучої деревини кедра, наповнений вологою тирсою або гарячою галькою, що створює атмосферу повного розслаблення та відновлення.

Основною особливістю офуро є те, що принцип «миття» не передбачає наявність води. Тирсу просочують різними ефірними оліями й перемішують з різними лікувальними травами в сухому вигляді. Така процедура триває не більше 15 хвилин. В ящику є подвійне дно, куди вбудовується система підігріву. Традиційно він здійснюється завдяки дерев’яній печі. Параметри офуро підбирають в залежності від кількості людей, що одночасно приймають процедури, але зазвичай їх проектують на одну людину, яка може вільно в ній витягнутися в повний зріст.

Процес процедури як спосіб пізнання японської культури

Офуро були винайдені в Японії ще у 15 столітті та мали дуже глибокі коріння в японській культурі, тому послідовність прийняття процедури слід дотримуватися:

  • Перед початком необхідно прийняти прохолодний душ.
  • Традиційно після цього потрібно розпарити та зробити масаж стоп, поєднуючи з чаюванням, яке є невід’ємною частиною культури.
  • Переходимо до процедури у фурако, занурюємося у бочку з водою, яка прогрівається від 45 до 55 градусів за Цельсієм на 10-15 хвилин.
  • Потім необхідно витертися рушником і перейти до сухої лазні офуро, лягти на гарячу тирсу або гальку, які повинні бути прогіті до 60 градусів. Максимальний час на цьому етапі — 10-15 хвилин.
  • По завершенню знов прийняти холодний душ. Для досягнення максимального ефекту від процедур слід зробити масаж всього тіла.

Японська бочка для купання в Україні

У сучасному розумінні в Україні під японською лазнею мають на увазі просту вуличну купіль зі  спа-ритуалами та безліччю аксесуарів.

Офуро та фурако сприяють глибокому розслабленню та гармонії з природою. Це гарний спосіб, щоб зняти втому після тривалого робочого дня або фізичного навантаження. Така купіль для вулиці має корисні властивості для шкіри, сприяє підтримці молодості, нормалізує роботу серця та нирок, знижує частоту застудних захворювань, гармонізує сон та навіть підвищує лібідо.

Якщо ви шукаєте спосіб розслабитися та насолоджуватися глибокою релаксацією, оздоровленням та природною гармонією, японська бочка для купання може бути чудовим рішенням.

Компанія FinSpa пропонує зануритися у світ японських традицій та придбати лазню-бочку, встановивши її на присадибній ділянці. Офуро і фурако створює унікальний досвід, який сприяє загальному добробуту та відновленню сил. Насолоджуйтеся моментом, дбайте про своє здоров’я та відпочивайте у лазні, яка вам найбільше підходить!

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок