Проект невеликої лазні з купіллю

Проект невеликої лазні з купіллю

Не секрет, що лазня – це одна із найдавніших СПА-процедур. Корисна для тіла та душі, вона стає ще більш ефективною, якщо крім парної встановити у такій лазні купель . Нерідко власники приватних будинків або готелів нехтують такою можливістю: нестача місця, доцільність додаткової бочки-басейну, ціна — це викликає сумніви. Ми вирішили розвіяти їх усі і пропонуємо до вашої уваги проект невеликої лазні з купеллю, який оптимально підійде для будь-якого приватного будинку, готелю чи SPA-комплексу.

Загальна площа такого комплексу складає всього 36 кв.м., а це означає, що розмістити його можна фактично на будь-якій території або взагалі включити до плану житлового будинку під час будівництва.

Технічно проект розділений на дві зони, які умовно можна назвати «сухою» та «мокрою». У першій розташовується простора кімната відпочинку, під яку відведено половину простору. Друга зона – це безпосередньо зона з купіллю із підігрівом, котлом та купіль холодною водою для контрастних процедур.

Для купелі, котла та холодної купелі необхідний простір 6м на 3м, або більше. Кімната відпочинку має бути такою ж площею.

Переваги проекту невеликої лазні з купіллю

Переваги проекту невеликої лазні з купіллю

Такий проект має чимало переваг. Перерахуємо основні з них:

  • Логічне зонування простору дозволяє з комфортом вдаватися до банного відпочинку навіть великої компанії. Зона відпочинку може бути обставлена ​​на ваш смак: у вигляді камінної кімнати, більярдної, їдальні. А досить просторі приміщення парної та купільної дозволять кожному з відпочиваючих насолоджуватися тим відпочинком, який йому до душі – паритися у лазні, розслаблятися у купелі.
  • Наявність купелі у цьому проекті розширює можливості відпочинку. Тепер у лазні можна не тільки потіти в парній, але й знімати напругу в купелі з підігрітою водою та травами чи аромамаслами.
  • Невеликий, грамотно організований простір такого проекту невеликої лазні з купеллю підходить як для приватного використання, так і для бізнесу — лазню можна встановити в будь-якому рекреаційному комплексі, зоні зеленого туризму, на території СПА-комплексу чи готелю.
  • Ціна такого проекту є цілком доступною, а його конструктивні особливості ви можете підібрати під свій бюджет.

Переваги проекту невеликої лазні з купіллю 2

Нерідко, дивлячись на фото проектів лазні з купеллю, клієнти цікавляться, з якого матеріалу краще зробити сам чан. Ми дамо просту пораду: щоб поєднати екологічність та естетику лазневого відпочинку з практичністю та довговічністю самого чана, найкращим варіантом буде купіль із термодеревини. Вона довше служить в умовах підвищеної вологості та тепла, при цьому виглядає естетично, як натуральне дерево.

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок