Сучасна купіль Офуро або чавунний чан на дровах?

Сучасна купіль Офуро або чавунний чан на дровах

Якщо ви бували в Карпатах, то, напевно, знайомі з місцевими традиціями. Зокрема, чули про популярний карпатський чавунний чан на дровах під відкритим небом. Подібні конструкції дуже користуються попитом на багатьох курортах: прийняти гарячий чан на травах на вулиці намагається кожен гість або турист.

Незважаючи на незменшувану популярність цього атракціону, останнім часом чани на дровах «тіснять» сучасні купелі Офуро. Що ж можуть запропонувати подібні купелі на дровах і чому все більше людей прагнуть придбати Офуро для особистого використання?

Чому ваш вибір – купіль Офуро

Цей різновид купелей прийшла до нас зі Сходу. Офуро – це традиційна японська банна бочка, яка виготовляється з кедра, модрини або іншого дерева, і має зовнішній підігрів. Усередині по периметру купіль оснащується спеціальними лавками: процедури прийнято приймати сидячи.

Зверніть увагу, що рівень води в традиційній купелі Офуро завжди повинен бути нижче грудей для зниження навантаження на серце. Оптимальною температурою води вважається показник близько 45°С, що достатньо «екстремально» для багатьох новачків. При цьому самі японці вважають оптимальним часом прийняття процедури не більше 10 хвилин.

Фахівці вважають, що традиційні купелі Офуро є дуже корисними для організму в будь-якому віці. Серед їх переваг:

  • загальне тонізація організму;
  • стимулювання кровообігу;
  • поліпшення постачання внутрішніх органів киснем;
  • зняття стресу і втоми;
  • ефективна боротьба з неврозами і безсонням;
  • лікування багатьох хронічних захворювань;
  • полегшення симптомів артритів і артрозів;
  • посилення імунітету і так далі.

Сучасні купелі Офуро можна швидко змонтувати в будь-якому зручному і потрібному місці. Вони комплектуються всіма необхідними аксесуарами: ступенями, термокришкой, що окремо стоїть димоходом, системами аква-масажу.

Чавунні чани на їх фоні виглядають досить старомодними: вони не настільки зручні у використанні і вимагають величезної кількості дров для нагріву води. У чані вкрай незручно сидіти: його конструкція цього не передбачає.

Чавун вимагає до себе уваги і догляду, в іншому випадку матеріал цілком може заіржавіти і вийти з ладу. Ніякого гідромасажу в разі чана не передбачено, а для монтажу потрібно докласти максимум зусиль: необхідна кам’яна основа, яка обійдеться досить дорого.

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок