Все що потрібно для чудового відпочинку

Все що потрібно для чудового відпочинку

Про користь СПА-процедур для організму в будь-якому віці відомо досить давно. Чани на дровах, римські лазні – ці та багато інших винаходів древніх людей сьогодні активно використовуються в сучасному житті. Природно, людина “модернізувала” і покращила корисні винаходи предків для більшого комфорту і особистої зручності.

Сьогодні складно здивувати кого-небудь особистою лазнею або сауною на дачі чи в заміському будинку. При цьому про доступність процедур в них можна довго сперечатися, адже існує безліч медичних обмежень, що не дозволяють в повній мірі насолодитися відпочинком.

Маленькі діти, вагітні, люди, які мають проблеми з підвищеним тиском, серцево-судинною системою часто просто не можуть собі дозволити піддати організм подібним “шоковим” навантаженням у вигляді високої температури та вологості.

Купіль на дровах – найкраще рішення

Тим не менше, вихід є – це унікальні купелі на екологічному паливі, придбати які в асортименті пропонує компанія FinSpa. Використовуючи найновіші технології і розробки, застосовуючи найсучасніші матеріали, фахівці компанії створили “щадний” варіант сауни або лазні, який займає мінімум місця і встановлюється за декілька годин.

Вулична купіль на дровах потребує рівної місцевості, розміром всього декілька квадратних метрів. Ви можете змонтувати її як під відкритим небом, так і під навісом, вивівши димохід крізь дах. Для релаксу необхідно просто наповнити чан, виготовлений із сучасного композиту, водою і розвести вогонь, використовуючи звичайні дрова.

Додаючи у воду трави та ефірні олії, можна досягнути лікувального ефекту. Додатково компанія пропонує комплектацію із гідромасажними форсунками, що дозволяють стимулювати кровообіг та омолодити організм.

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок