Вся правда про дров’яну гідромасажну ванну: переваги та ризики для доброго здоров’я (частина 2)

Вся правда про дров’яну гідромасажну ванну: переваги та ризики для доброго здоров’я (частина 2)

Чим ще може допомогти вашому здоров’ю регулярне використання купелі на дровах:

  • Зниження рівня цукру в крові.

Тепла вода підвищує температуру вашого тіла, що допомагає знизити кров’яний тиск і збільшує частоту серцевих скорочень. Так що це відмінний спосіб трохи потренуватися (вправи для здоров’я серця) і в той же час розслабитися.

  • Відмінний варіант для сімейного проведення часу.

Купіль на дровах – це приємний і корисний відпочинок з сім’єю, коли ви розважаєтесь, не відволікаючись на мобільні телефони, телебачення та Інтернет. Великі дров’яні гідромасажні ванни ідеально підходять для дитячих і дорослих вечірок.

Нагадуємо, що діти повинні перебувати під наглядом дорослих не тільки під час водних процедур, а й під час ігор поруч з дров’яної купіллю, так як мокра трава та інші слизькі поверхні можуть стати причиною травм.

Які можуть бути ризики для здоров’я

Насправді, не існує широкого спектру заборон на використання дров’яної купелі; Однак необхідно згадати ряд мудрих рекомендацій:

  • не рекомендується відвідувати дров’яну купіль під час вагітності (особливо в другому триместрі) і в період годування грудьми;
  • при гострих запальних захворюваннях (температура тіла 37,5 і вище);
  • при кровотечах різного типу (в тому числі – під час місячних);
  • при важких серцевих хворобах.

Кращий асортимент дров’яних купелей з дерев’яною піччю ви можете побачити в нашому каталозі. Ми допоможемо підібрати найбільш зручний варіант джакузі на дровах з сидіннями, гідромасажем і іншими аксесуарами, які дозволять приймати оздоровчі процедури в комфортній обстановці.

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок