Який матеріал ідеальний для купелі з підігрівом

Який матеріал ідеальний для купелі з підігрівом

Сьогодні купелі з підігрівом пропонуються з найрізноманітніших матеріалів. Основним елементом є деревина різних порід. Поширеними варіантами є купелі з дубового матеріалу, модрини, кедра або камбалові дерева.

Варто розуміти, що, незважаючи на цілий ряд переваг і корисних властивостей вищевказаних матеріалів, вони не є «універсальним» рішенням.

Іншими словами, вам доведеться вибирати не тільки місце установки купелі, але і сезонність її використання.

Різні температурні і вологісні параметри навколишнього середовища грають величезне значення. Використання систем теплої підлоги, можливість користування купелі в найсерйозніші морози на вулиці і інші чинники слід обов’язково враховувати при виборі матеріалу.

Крім того, недорогі варіанти дерев’яних купелей характеризуються невисокою якістю супутніх матеріалів. Клей, просочення, лаки в таких конструкціях недорогі, тому вже через пару сезонів ваша купальня з підігрівом вимагатиме позачергового обслуговування або навіть дорогого ремонту.

Що робити

Будь-яка проблема має своє рішення, і у випадку з купелями кращим варіантом матеріалу є спеціальна фінська термодревесина. Це сучасний продукт високих технологій, якість і довговічність якого знаходяться на найвищому рівні.

Подібний матеріал проходить спеціальну обробку парою при високій температурі, при цьому не використовуються будь-які хімічні речовини. Його властивості і робочі характеристики дозволяють використовувати купелі в будь-яких умовах і в закритих, і у відкритих приміщеннях.

Висока і низька вологість, спека і мороз, будь-які типи підкладки – для термодревесини не існує «невідповідних» умов експлуатації. В якості основної сировини для виробництва використовується натуральне фінське дерево, яке росте в екологічно чистих регіонах Фінляндії.

Основні переваги

Основними достоїнствами матеріалу є:

  • комфорт і зручність в повсякденному використанні;
  • повна безпека і екологічність;
  • можливість установки купелі зовні і всередині приміщень;
  • стійкість до розсихання і розбухання;
  • стійкість до утворення і росту цвілі і грибка.

Важливим фактором є і ідеальна естетика зовнішнього вигляду: якісна дерев’яне облицювання вигідно підкреслює переваги вашої купелі. Крім того, вона вимагає мінімального догляду і обслуговування, маючи при цьому максимальний термін експлуатації.

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок