Чим SPA-готелі відрізняються від звичайних готелів

Чим SPA-готелі відрізняються від звичайних готелів

Що означає приставка “СПА”?

Це метод оздоровлення, пов’язаний із водними процедурами. До цієї категорії відносять відпочинок у лазні, хамамі чи сауні, гідромасаж, купання в чані та взагалі все, що пов’язане з водою та має оздоровчий ефект. Таким чином, ключова відмінність SPA-готелів від інших готелів криється в їх назві.

Цікаво, що слово “СПА” – це не абревіатура. Воно походить від назви міста Спа в Бельгії, яке стало відомим у всій Європі завдяки джерелам цілющої мінеральної води, розташованим на його території.

SPA-готелі та готелі: в чому різниця?

Поняття “готель” дуже багатогранне. До цієї категорії входять і готелі all inclusive, і мотелі, і навіть хостели. Деякі з них мають на увазі щось більше, ніж просто можливість переночувати, але кожен готель має свою специфіку.

У SPA-готелі вас точно чекають оздоровчі водні процедури. Це може бути невелика будівля або цілий готельний комплекс із spa-басейном, сауною, купіллю з підігрівом та масажними кімнатами. Часто такі готелі відкривають у регіонах, де є термальні чи мінеральні джерела. Воду з цих джерел використовують для оздоровчих процедур.

Але не плутайте SPA-готель із санаторним комплексом. SPA – це відпочинок із оздоровчим ефектом. У санаторіях пропонують медичні процедури. Тобто, якщо ви хочете відпочити та оздоровитись, бронюйте номер у СПА-готелі. Якщо вам потрібна реабілітація або лікування, то краще вирушайте в санаторний комплекс.

Переваги SPA-готелів

Виділимо кілька ключових переваг СПА-готелів перед звичайними готелями:

  • Відпочинок. SPA-готелі обладнані таким чином, щоб надати повний релакс для відвідувачів.
  • Оздоровлення. Результативність водних процедур підтверджено науково. Вони допомагають у боротьбі зі стресом та безсонням, зміцнюють  опорно-руховий апарат, покращують роботу імунної системи.
  • Професійний підхід. У SPA-готелях зазвичай працюють професіонали з відповідною кваліфікацією (наприклад, масажисти), які знають, як досягти кращого оздоровчого ефекту.

Крім того, щоб відпочити у СПА-готелі, не завжди потрібно витрачати багато грошей – зараз є багато подібних пропозицій на будь-який бюджет. І зовсім не обов’язково зупинятись у SPA на кілька тижнів! Кілька днів відпочинку в такому готелі допоможуть вам оздоровитися та заповнити ресурси.

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок