Про Finspa

Компанія "FinSpa" - забезпечить водні процедури в ваше задоволення

Спа на дровах – інноваційний винахід, що дозволяє облаштувати термальний курорт для оздоровлення та релаксації прямо в себе вдома. За рахунок ретельно продуманої конструкції купіль можна використовувати в будь-яку пору року. Наші купелі виготовляється із композиту та термостійкого дерева. Матеріал чаші повністю відповідає сучасним стандартам і не виділяє шкідливих речовин під час нагрівання.

Для того, щоб hot tub працювала, потрібно тільки дрова, воду і трохи ефірних олій в поєднанні із трав’яними відварами. Наповніть його водою, потім розпаліть котел за допомогою дров. Вже через 2-3 години купіль прогріється до 40° С, і ви зможете сповна насолодитися процедурою, а також відволіктися від рутинних справ з користю для свого здоров’я.

Регулярне купання в чані сприяє зміцненню імунної системи, зниженню ваги, покращенню стану шкіри і кровопостачання. Купелі з підігрівом на дровах рівномірно прогріваються і підтримують потрібну температуру протягом всієї процедури. За рахунок цього тіло людини відчуває своєрідну “гімнастику судин”, яка має терапевтичну дію, стимулює діяльність нирок і допомагає при ревматичних болях.