Що вибрати: купіль на дровах або SPA-басейн?

Що вибрати: купіль на дровах або SPA-басейн

Багато власників приватних домоволодінь, які зважилися придбати в особисте користування купіль на дровах, досить часто мучаться питанням: чим же відрізняються ці самі купелі від відомих і звичних СПА-басейнів або джакузі?

Варто розуміти, що сучасні SPA-басейни вже давно користуються підвищеним попитом США і деяких країнах Європи, в той час, як купелі на дровах більш популярні в Канаді, Фінляндії, Швеції, Норвегії. У чому ж їх схожість і чи є які-небудь відмінності? Що вибрати для особистого використання?

Думка експертів

І один, і другий варіант, в принципі, мають досить мало відмінностей. Купелі та СПА-басейни використовуються в однакових умовах, можуть монтуватися в закритих приміщеннях і на вулиці, непогано переносять будь-які зовнішні впливи.

Вони досить швидко встановлюються на відміну від стандартних стаціонарних басейнів і мають приблизно однаковий термін служби, що становить близько 25 років при правильному догляді і обслуговуванні. Чаша в обох варіантах ціла без швів – це досить важливо для комфорту і надійності.

І купіль і СПА-басейн можуть комплектуватися спеціальними термокришкамі для збереження температури води. Системи гідромасажу, які раніше ставилися виключно на джакузі, сьогодні встановлюються і на стандартні купелі на дровах.

Ключові відмінності

Основна відмінність – це наявність зовнішньої дерев’яної облицювання з термодревесини у купелі на дровах. Спеціальний матеріал надає додаткової міцності конструкції, а також забезпечує чудову естетику зовнішнього вигляду.

Купелі завжди комплектуються сходами для зручного користування, в той час, як в СПА-комплексах цей аксесуар вам доведеться докуповувати додатково. Як джерело тепла в купелі використовується зовнішній підігрів, а в джакузі застосовується електронагрівач.

При великому обсязі води витрати на енергоносії можуть бути досить істотними. У разі виникнення будь-яких ушкоджень вартість ремонту набагато вище саме у SPA-басейнів. Догляд і обслуговування простіше у купелей – це відзначають багато користувачів і фахівці.

Висновки

При багатьох схожих параметрах і характеристиках купелі і джакузі є «спорідненими» конструкціями. Купіль вибирають з-за чудовою естетики зовнішнього вигляду, ергономіки і зручності використання.

Spa-басейн найчастіше використовують в закритих приміщеннях, так як перед зимовим сезоном він вимагає значних зусиль для консервації. Крім того, варто розуміти, що його вартість часто вище, ніж у аналогічної купелі: якщо ви не бажаєте зайвих витрат, отримуючи ті ж функції, купіль на дровах стане кращим вибором.

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок