Вся правда про дров’яну гідромасажну ванну: переваги та ризики для доброго здоров’я (частина 1)

Вся правда про дров'яну гідромасажну ванну: переваги та ризики для доброго здоров'я (частина 1)

Сучасна дров’яна гідромасажна ванна являє собою відмінну альтернативу або доповнення до закритого або відкритого басейну. Вуличну гідромасажну ванну з дров’яним обігрівачем можна використовувати в будь-який час року, причому і взимку, і влітку ви відкриєте для себе нові можливості, використовуючи подібне СПА-обладнання.
На думку багатьох авторитетних фахівців, вулична купіль на дровах, обладнана гідромасажем, може принести максимум користі для нашого організму. Серед основних позитивних ефектів застосування купелі на дровах варто відзначити:

  • Зняття стресу.

Регулярний стрес, який відчуває кожна сучасна людина, призводить до м’язового напруження, головних болів і втоми. Немає кращого способу стимулювати природне вивільнення ендорфінів в організмі, ніж прийняти гарячу ванну з дерев’яною піччю.

  • Проблеми зі сном.

Розслаблення в дров’яної гідромасажною ванні безумовно допоможе вам розслабитися, позбутися від настирливих думок і краще спати по ночах!

  • Здорова, молода і пружна шкіра.

Водні процедури в теплій ванні відкривають пори і прискорюють кровообіг в тілі, а це означає, що кров ефективніше доставляє життєво важливий кисень і поживні речовини, надаючи шкірі здоровий молодий блиск. Поліпшується пружність і еластичність шкіри, і ви відчуваєте себе на кілька років молодше!

  • Полегшення симптомів артриту.

Люди похилого віку по достоїнству оцінять знеболюючий ефект від прийняття гідромасажної ванни. Водні процедури в лазнях на дровах дозволяють розслабити м’язи і зменшити болі в суглобах. Дослідження показують, що регулярне використання дров’яної гідромасажною ванни призвело до скорочення споживання людьми анальгетиків та інших протизапальних препаратів.

Продовження читайте в другій частині нашої статті.

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок