Чим вам допоможе гідромасажний ефект в сучасній купелі на дровах

Чим вам допоможе гідромасажний ефект в сучасній купелі на дровах

Гідромасажний ефект в сучасній купелі на дровах і користь для здоров’я давно відомі: з цього питання випущено безліч літератури і наукових доповідей. Гідромасажні ванни пропонують особливий вид гідротерапії. Вони є штучною імітацією природних гарячих джерел, відвідати які може далеко не кожен.

За допомогою гідромасажу, яким обладнуються багато сучасних купелі на дровах, можна імітувати благотворний вплив гарячих джерел на древніх термальних курортах, комбінуючи нагріту воду з масажними струменями.

Користь для організму

Занурення вашого тіла в нагріту до комфортної температури воду покращує кровообіг – це сприяє загоєнню ушкоджень м’язів, знижує кров’яний тиск, допомагає запобігти головні болі і ефективно бореться з безсонням і стресом.

Гідромасажний ефект допомагає виводити шлаки і токсини, що накопичилися у вашому організмі, за допомогою потовиділення. Занурення в воду знижує загальну вагу тіла, що сприяє зменшенню навантаження на суглоби, сухожилля і м’язи.

Лікувальний ефект гідромасажу давно описаний у спеціалізованій медичній літературі. Масажні струмені допомагають розслабити м’язи і суглоби, а постійні процедури в гідромасажною ванні сприяють поліпшенню контролю над рівнем цукру в крові.

Процедури в СПА-купелі дозволяють контролювати і масу тіла, спалюючи надлишок жиру. Масаж з теплою водою змушує організм виділяти ендорфіни – гормони «щастя», які покращують самопочуття і знижують стрес.

Медичні показання

Гідромасажні ванни є одним з елементів профілактики та лікування багатьох хронічних захворювань, серед яких:

  • артрит;
  • стрес;
  • порушення сну;
  • діабет;
  • болю в м’язах і суглобах.

Безумовно, перед використанням такої методики краще проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.

Є запитання?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо

Наш телефон

050-412-70-35

Кошик
Замовити зворотній дзвінок